NOVINKA mezi plastovými okny, 8 komorová okna SPACE 8 se středovým těsněním!

6.9.2016

 

Vážení zákazníci,

dovolte nám představit budoucnost, dovolte nám přestavit absolutní novinku na trhu plastových oken - špičkový profilový systém SPACE 8 -nejnovější a nejdokonalejší český profil pro výrobu plastových oken. 

Profil SPACE 8 se díky svým technickým vlastnostem řadí mezi elitní produkty pro vytváření energetických úspor. S nezaměnitelnou pečetí české kvality a okenářské tradice se stává vlajkovou lodí produkce plastových otvorových výplní.

 

Představujeme a nabízíme Vám okna z 8 komorového profilu se středovým těsněním a stavební hloubkou 90 mm. Profil je určen především pro pasivní a nízkoenergetické domy.

Prostup tepla rámovou sestavou včetně výztuh Uf je 0,90 W/m.2K. Tato hodnota umožňuje dosáhnout při odpovídajícím zasklení koeficient prostupu celého okna Uw pod 0,60 W/m.2K.
Ve standardním provedení je rovněž dosaženo požadavků na pasivní dům, u prostupu celého okna tedy hodnoty Uw do 0,80 W/m.2K.

 

Pokud plánujete vybavit Váš dům špičkovými energeticky úspornými a kvalitními českými okny, pak věříme, že výrobky TERMOLUX pro Vás budou ty pravé.

 

Využijte zaváděcí ceny a objednejte svá nová okna TERMOLUX SPACE 8 právě teď.

 

Více informací Vám rádi poskytneme na telefonním čísle 571 685 920 nebo e-mailu obchod.okna@termolux.cz


Těšíme se na Vaši radost z nových oken a dveří TERMOLUX.

 

Ing. Petr Holáň

Hlavní manažer

 

 

 

Všechny aktuality »