Služby

Online kalkulačka

Vytvořili jsme pro Vás jednoduchou online kalkulačku oken a dveří TERMOLUX. Za pár minut získáte přehled, jak velký rozpočet si na okna připravit. Nemusíte čekat, až se Vám obchodník ozve, prostě se cenu dozvíte online kdykoliv budete chtít. Je to snadné.

Spočítat cenu

Odborné poradenství a kalkulace

Rádi Vám poradíme již se samotnou přípravou projektu. Pošlete nám svůj návrh projektu, nebo se za námi zastavte s výkresy - řekneme Vám náš názor a zdarma poradíme, jak co nejlépe navrhnout okna Vašeho domu. Předběžnou konzultací v přípravné fázi projektu mnohokrát předejdeme zbytečným vícenákladům, předělávkám a různým nepraktickým řešením. Ozvěte se, poradíme Vám a připravíme pro Vás i přesnou cenovou nabídku do rozpočtu.

Chci poradit

Bezplatné zaměření

Zaměření nechte na nás. Naši zkušení technici Vás ještě před sjednáním smlouvy navštíví, zaměří otvory oken, shlédnou stavbu a seznámí Vás s technickým řešením a postupem montážních prací. Zaměření je zdarma a můžete si jej u nás domluvit zde.

Chci zaměřit

Montáž a další práce

Nechte si svá nová okna odborně namontovat, a využijte tovární záruku TERMOLUX na kompletní dílo. Naši řemeslníci demontují a zlikvidují stará okna, nová odborně namontují a zednicky zapraví, a to včetně montáže parapetů, žaluzií, sítí a dalších doplňků.

Pro pasivní domy provádíme také částečně i plně předsazenou montáž s využitím systémového řešení Tremco - Illbruck.

Montáž opravdu velkých prvků pak zvládáme s použitím moderní techniky. Podívejte se, jak může vypadat montáž HS portálu o šířce přes 5 metrů a váze přes 500 kg.

Číst více

Servis

Nejsme garážová firma a za svými výrobky si stojíme – na okna i dveře poskytujeme záruku 5 let, a i poté poskytujeme pozáruční servis.

Pokud potřebují Vaše okna seřídit, nebo jiný servis, použijte náš servisní formulář. Technici se Vám ozvou, a dají věci do pořádku.

Potřebuji servis